Immortals: Fenyx Rising add-on content komt mogelijk deze maand al

Eén van de grote releases van eind 2020 was Immortals: Fenyx Rising, een Ubisoft game in een geheel nieuwe setting. Voor de game uitkwam, werd al bekend dat er na de release regelmatig nieuwe content zou komen als onderdeel van de season pass.
Bijbehorende achievements zijn ook vrijgegeven
Daarnaast heeft de website PSNProfiles ook de trophies vrijgegeven voor de add-on content. Trophies zijn de PlayStation variant van achievements en de website PSNProfiles focust zich daar volledig op. Vaak worden deze enkele dagen voor de release van een game gepubliceerd op de website. Ben je nieuwsgierig naar de achievements, dan kun je deze hier vinden.
We hebben ook weer een PlayStadia Recap gemaakt, ditmaal kijkend naar de maand december. Je kunt deze hier vinden. En er is ook een onaangekondigde Stadia Pro game beschikbaar gekomen op 1 januari, El Hijo. Lees hier de details.
Plaats reactie
0 reacties